LB91
Enter your e-mail address to be notified when product is in stock
Notify Me!
Seller Info
Battery Doctor (3448)
Seller Accepts
Shipping Policy
Return Policy
Money Back / Exchange within 14 days
Description
 Product Code: LB91
Lithium Ion (Li-Ion)
Voltage 11.1V
Nominal Capacity 5400mAh
Diameter/Width 81.8mm
Height 20.2mm
Length/Breadth/Depth 180mm